Lux Medica Spa - masaże, grota solna, fizjoterapia - Zduńska Wola

O MNIE - mgr fizjoterapii Piotr Bakies

Jestem absolwentem Społecznej Akademii Nauk w Łodzi gdzie w 2015 roku ukończyłem I stopień zawodowy fizjoterapeuty a następnie w 2017 roku ukończyłem II stopień fizjoterapeuty uzyskując tytuł magistra na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Po przebytym wolontariacie w Gabinecie Fizjoterapii w rodzinnym mieście tj. Zduńskiej Woli , od 2018 roku po ukończeniu studiów mieszkałem i pracowałem w Wielkiej Brytanii wykonując prywatne zabiegi masażu u pacjentów oraz obserwowałem jak pracuje się w wielu renomowanych ośrodkach fizjoterapii i gabinetach spa w Anglii jak również w Polsce. Dodatkowo po ukończeniu studiów nieustannie doszkalałem swoje zdolności zdobywając liczne dyplomy na kursach różnorodnych masażów oraz akupunktury i suchego igłowania.

W przyszłości zamierzam dalej doszkalać swoje zdolności oraz podnosić kwalifikacje aby nauczyć się nowoczesnych technik fizjoterapeutycznych oraz innych rodzajów zabiegów masaży aby zaoferować moim klientom i pacjentom najnowocześniejsze oraz najskuteczniejsze metody terapii i relaksu.
Jako wykwalifikowany fizjoterapeuta cechuje mnie profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz staram się doradzić w wielu dolegliwościach bólowych.

W wolnych chwilach jeśli to możliwe aktywnie spędzam czas głównie grając w tenisa ziemnego.

mgr fizjoterapii Piotr Bakies